Akadémia

New Way system

5/5

ČO JE NEW WAY SYSTEM

Je to prepracovaný terapeutický systém, ktorý sa zaoberá ošetrením jednotlivých stavcov chrbtice, vnútorných orgánov a kĺbových spojení veľmi citlivým a jemným spôsobom. New Way akadémiu môžete považovať za vyššiu, duchovne hlbšiu, technicky prepracovanejšiu a rozvinutejšiu Chiro – akadémiu.

Ukážem a vysvetlím vám techniky, ktoré používam v mojej praxi ako New Way terapeut. Výučba prebieha interaktívnym spôsobom a každý účastník akadémie bude mať úlohu pacienta aj terapeuta. Akadémia je určená predovšetkým pre tých, ktorí do určitej miery poznajú ľudské telo a súvislosti zdravia, túžia byť viac užitoční a radi by sa naučili ako skutočne pomôcť iným a aj samému sebe. 

Videá s technikami nájdete na našom účte 

ČO SA NAUČÍTE?

Počas New Way akadémie vám vysvetlím cca 70 techník ošetrenia chrbtice a kĺbov, oboznámite sa s technikami viscerálnej  terapie brucha, ukážeme si dôležité akupresúrne body a vysvetlím vám systém geniálne jednoduchej “stimulácie horúcou ihlou.” Vyučovanie prebieha v slovenskom jazyku.

Každý účastník získa osvedčenie o absolvovaní akadémie – v prípade záujmu aj v anglickom jazyku.

New Way akadémia je  doplnkové štúdium ohľadne harmonizácie a správneho fungovania jednotlivca. Nemáme žiadne špeciálne požiadavky na účastníkov, prijímame všetkých záujemcov, ktorí majú otvorené srdce a veľkú chuť niečo užitočné sa naučiť…

TERMÍNY

—————2023—————

NEPLÁNUJEME ŽIADNE AKADÉMIE

 

ONLINE PRIHLÁŠKA

V roku 2023 neplánujeme žiadne akadémie.

Kde sa konajú akadémie?

Slovenská Republika

Liptovský Ján

Konferenčná miestnosť „ATELIÉR“ hotela Sorea MÁJ.

Hotel disponuje saunou a termálnym 25 m bazénom s teplotou vody 26-29 stupňov a saunou. V letnej sezóne cca. od 15.06 do 15.09 je otvorené aj vonkajšie termálne kúpalisko vedľa hotela.

Česká Republika

Veverská Bítýška

Konferenčná miestnosť hotelaVeveří.

Hotel v tesnej blízkosti Brna ponúka ubytovanie, gril a spoločenské hry. V blízkosti je hrad Veveří, Brnenská priehrada a tenisové kurty vo Veverskej Bítýške.