lietajúci

New Way terapeut

5/5

Extra služba pre Vás

Ak z nejakého dôvodu nemôžete prísť vy na ošetrenie k nám a predsa chcete využiť naše služby, rád prídem až k vám domov, takmer kdekoľvek na svete.

Som zvyknutý riešiť tie najzložitejšie prípady a stavy, ktoré sú chronické a s ktorými si nikto nevie poradiť. Špecializujem sa na určenie diagnózy, ktorú nikto iný nevie určiť – aj v prípadoch keď má pacient všetky vyšetrenia v poriadku, ale pociťuje veľké bolesti alebo má chronické zdravotné ťažkosti. V prípade vášho záujmu nás môžete kontaktovať a prekonzultovať váš zdravotný stav a jeho prípadné riešenie priamo u vás.

Jedná sa hlavne o tie prípady, ktoré sú zdanlivo neriešiteľné a kde je z lekárskeho pohľadu všetko v poriadku  – tam nastupujeme my.

Vaša klinika

Konzultácie zdravotného stavu a ošetrenia priamo na Vašej klinike.

Máte súkromnú kliniku a radi by ste poskytli nadštandardnú starostlivosť pre Vašich pacientov? Neviete určiť diagnózu pri veľkých problémoch pacientov s pohybovým aparátom, alebo vnútornými orgánmi?

Máte záujem o technické riešenie poruchy statiky alebo funkčných blokácií?

Ak sa obrátite na nás môžete očakávať precíznu a serióznu diagnostiku, ktorá odhalí chyby neviditeľné pre prístroje typu MRI alebo CT a riešenie daného stavu na svetovej úrovni.

Vaša rodina

Ošetrenie členov celej Vašej rodiny v pohodlí Vášho domova.

Máte v rodine zdravotné problémy a chcete ich naozaj riešiť? Máte blízkeho človeka, ktorý trpí a Vás bolí srdce a nemôžete sa na to dívať? Bývate ďaleko alebo je niekto z vás nemobilný a nemôžete prísť ku nám?

V prípade vážneho záujmu zhodnotíme stav pacienta a možnosti jeho riešenia, ktoré sú k dispozícii, aby všetci na ktorých Vám záleží žili dôstojnejší život. Jedná sa hlavne o tie prípady, ktoré sú doteraz neriešiteľné a žiadny lekár, fyzioterapeut ani chiropraktik nevie pomôcť ich aspoň zmierniť– naša práca a New Way ošetrenie je často „posledná nádej“ na skutočnú úľavu.

Vaša firma

Vyšetrenie a ošetrenie Vašich spolupracovníkov u Vás vo firme.

Máte úspešnú firmu a záleží Vám na zdraví Vašich zamestnancov? Potrebujete aby Vám bol Váš vrcholový manažment a špičkoví odborníci Vašej firmy k dispozícii?

Dlhodobo Vám chýbajú Vaši dôležití ľudia kvôli chronickým bolestiam alebo zdravotným problémom a neviete ich nahradiť?
Poskytneme Vám zhodnotenie a naozaj efektívne riešenie zdravotného stavu Vašich zamestnancov na špičkovej úrovni – môžete sa spoľahnúť.

Jedná sa hlavne o tie prípady, ktoré sú zdanlivo neriešiteľné – na to sme špecialisti.

Váš klub

Konzultácie a riešenie zdravotných ťažkostí členov Vášho športového klubu.

Máte v klube športovcov, ktorí majú opakované zranenia a neustále Vám chýbajú do zostavy alebo sa dlhodobo nevedia dostať zo zdravotných problémov? Máte záujem o určenie diagnózy, prečo je to tak a o skutočné riešenie týchto náročných stavov?

Veľmi radi Vám budeme nápomocní a poskytneme špičkovú starostlivosť o Vašich zverencov, aby ste ich mali k dispozícii, keď ich najviac potrebujete. Jedná sa hlavne o tie prípady, ktoré sú dlhodobé a zdanlivo neriešiteľné – to je práca pre nás.