TERAPIA

New Way system

5/5

Aké sú jej základné rysy

a ako sa líši prístup New Way system ku riešeniu zdravotného stavu od klasickej chiropraxie alebo iných spôsobov liečenia?

01.

Komplexnosť

do snaženia o obnovenie strateného zdravia sú zahrnuté všetky aspekty – duchovné, duševné a fyzické v snahe o rovnocennosť a vyváženosť.

02.

Zodpovednosť

za život a zdravie je jednoznačne preberaná samotným pacientom, bez prílišného spoliehania sa na terapeuta alebo niekoho iného.

03.

Dôraz

na pripísanie všetkého správnemu zdroju, kde jedinec skutočne uzná, že absolútny zdroj jej/jeho života a zdravia je v jej/jeho vlastnom vnútri a ona/on z neho žije.

Čítať viac

04.

Zdravie 

je jediný žiadúci stav a jedným z najzásadnejších rozdielov v prístupe ku riešeniu je, že New Way systém sa prioritne zaoberá len zdravím a budovaním zdravia  v zmysle “ kto je zdravý – nie je chorý „.

05.

Z vnútra von

je jediný správny smer fungovania a pôsobenia zdravia a pravého života, ktorý si potrebuje osvojiť pacient, ale aj terapeut, aby výsledok liečenia mohol byť skutočne dlhodobo pozitívny.

06.

Príčina

pacienti a aj terapeuti, ktorí berú veľmi zásadne do úvahy duchovné faktory akýchkoľvek stavov a procesov jedincovho života.

07.

Pochopenie a trpezlivosť

duchovne, duševne a fyzicky náročnej snahy, ktorá ale skutočne vedie ku trvalým výsledkom, bez prílišného rizika regresie. Podstatným rysom New Way systému je aj skutočná jemnosť, citlivosť a ohľaduplnosť terapeuta a iba takýto terapeut je skutočne ten pravý.

Absolútny Zdroj poznania

Pravdy a pravého Života je vo vnútri každého z nás, ale v súčasnej dobe je obsiahnutý aj v knihách Nového Zjavenia Pána Ježiša Krista, ktoré vám všetkým, ktorí túžite po poznaní a zo slobodnej vôle hľadáte Pravdu, uvádzam do pozornosti.

AKO PREBIEHA TERAPIA?

Pacient je vyzlečený do spodného prádla, postupne sú diagnostikované a veľmi jemne uvoľňované jednotlivé partie tela terapeutom alebo samotným pacientom. Jemnými a presnými pohybmi na nastáva tá správna relaxácia a svalová práca pohybového aparátu a vnútorných orgánov. Vplyvom tejto snahy sa dosahuje ich správna pozícia a značný ústup bolesti. Pod mojím dohľadom a s mojím prispením sa často pacient takto opravuje sám – nemusím sa ho v podstate ani dotknúť.

New Way systém je až neuveriteľne jemný a sofistikovaný spôsob, ktorý nemá v podstate nič spoločné s klasickou tvrdou, niekedy až brutálnou chiropraxiou. Tento systém ošetrenia je veľmi efektívny a vzhľadom na jemnosť oveľa bezpečnejší pre pacienta.

ČO JE POTREBNÉ?

Pri ošetrení u nás je potrebné priniesť lekársku správu, ak bola určená diagnóza súvisiaca so zdravotnými ťažkosťami, hlavne popis z MRI alebo CT pri problémoch s chrbticou. Pri rozsiahlych zdravotných ťažkostiach je vhodné spísať si na papier. Je potrebné sa pred terapiou osprchovať a ničím sa nenatierať – pokožka by mala byť suchá.

ONLINE TERAPIA

V prípade že nemôžete prísť z nejakého dôvodu ku nám, môžete absolvovať ošetrenie aj cez video hovor /WhatsApp, Viber/.

VÝHODY: ošetrenie v pohodlí vášho domova kdekoľvek na svete, ošetrenie bez obmedzenia hmotnosti a zdravotného stavu/ležiaci a infekční pacienti,/, kratšia čakacia doba – viac informácií nájdete v našom cenníku.

ALTERNATÍVNA

MEDICÍNA

KONTRAINDIKÁCIE:

v mieste nálezu – nádor, nezahojená rana, zlomenina mladšia ako 1 mesiac. Akútne infekčné ochorenie, vysoká horúčka, covid alebo stav, ktorý si vyžaduje urgentné lekárske ošetrenie, alebo hospitalizáciu.

VEK A STAV:

Terapia je tak jemná a bezpečná, že ju môžu absolvovať všetci – od nemluvniat až po najstarších jedincov. Pacientom nad 100 rokov pri prvom ošetrení poskytujeme zľavu 100% :-).

Pre koho je New Way terapia vhodná a pre koho nie?

Vhodná je pre všetkých, ktorí sa vážne usilujú dať do poriadku a ktorí túžia byť zdraví, aby mohli žiť dôstojný život bez bolestí a zbytočného utrpenia. Títo jedinci sú snaživí, chápaví, trpezliví a skutočne sa im aj zásadne a dlhodobo uľaví. 

Nie je vhodná pre tých, ktorí sa snažia zbaviť najväčšej bolesti, aby mohli ďalej pokračovať v zničujúcom životnom štýle. U týchto jedincov má terapia oveľa menšiu účinnosť a keď aj má, všetky symptómy sa im skôr alebo neskôr vrátia. Nie je takisto vhodná pre tých, ktorí uprednostňujú tvrdé, veľmi razantné a tým aj rizikové naprávanie.

Na prvý pohľad by sa zdalo, že oproti klasickej liečbe – chiropraxii, alebo iným terapiám, celý tento systém New Way je príliš náročný a kladie priveľké nároky na pacienta a aj na terapeuta, ale potrebujeme brať do úvahy kritické stavy, ktoré by sa v mnohých prípadoch mali vyriešiť – tie potrebujú skutočne veľké odhodlanie a energiu – takú, aby nastala pozitívna zmena na dlhodobej báze, berúc samozrejme s veľkou pokorou do úvahy obmedzenia a dočasnosť ľudského tela.

Prehrať video z terapie