CENNÍK

New Way system

5/5

Z ČOHO SA SKLADÁ TERAPIA

Vyšetrenie a zhodnotenie zdravotného stavu klienta priamo u nás. Ošetrenie celého pohybového aparátu s dôkladným vyšetrením pozície a opravou každej jednotlivej časti organizmu.  Oprava funkčnosti vnútorných orgánov a systémov tela, dýchania a energetiky organizmu. Ošetrenie je vykonávané veľmi efektívne a jemne, nepoužívajú sa žiadne rotácie, ani praskanie kostí. Je vhodné aj pre malé deti a veľmi staručkých jedincov s osteoporózou.

ŠTART

ZÁKLADNÁ TERAPIA

Efektívne ošetrenie bolestivých alebo problematických častí pohybového aparátu, chrbtice a kĺbov, prípadne ošetrenie vnútorných orgánov a systémov, Poradenstvo a odporúčanie rehabilitácie v papierovej forme, ani opätovné vyšetrenie a oprava všetkého potrebného ešte raz nie sú zahrnuté v cene.

Samotné ošetrenie trvá 15 minút, zdržíte sa u nás asi 30-60 minút. Na terapiu je možné sa objednať až po osobnej dohode priamo so mnou.

 

Cena
110€

Ošetrenie je určené pre nových klientov, ktorí chcú vyskúšať terapiu a dať sa postupne do poriadku, ale aj pre ľahšie a menej komplikované stavy. Nie je vhodné pre akútne, chronické a komplikované stavy a pre staručkých alebo nemobilných klientov.

PROFI

KOMPLEXNÁ TERAPIA

Prvé vyšetrenie a ošetrenie celého pohybového aparátu, chrbtice a kĺbov + ošetrenie vnútorných orgánov a systémov. Oprava statiky tela, energetickej priechodnosti organizmu, oprava dýchania, uvoľnenie činnosti srdca. Konzultácia, poradenstvo a odporúčanie rehabilitácie v papierovej forme. Po cca. 20 minútach opätovné vyšetrenie a oprava všetkého potrebného ešte raz.

Ošetrenie je určené pre nových klientov ako prvé vstupné vyšetrenie, komplexné ošetrenie a zaradenie do databázy.

Cena
220€

Ošetrenie je vhodné pre tých, ktorí na sebe pracujú a chcú sa dať perfektne do poriadku a pre vážnejšie, komplikované a chronické stavy.

Samotné ošetrenie trvá cca 30-45 minút, alebo dlhšie – podľa potreby. Zdržíte sa u nás asi 1 hodinu.

PROFI PLUS

KOMPLEXNÁ TERAPIA

Cena
190€

Následné ošetrenie celého pohybového aparátu + ošetrenie vnútorných orgánov a systémov. Vyladenie fungovania celého organizmu na ešte vyššiu úroveň vzhľadom na zdravotný stav a pripravenosť pacienta. Po cca. 20 minútach opätovné vyšetrenie a oprava všetkého potrebného ešte raz.

Ošetrenie za túto cenu je určené pre klientov, ktorí absolvovali terapiu PROFI aspoň raz v priebehu posledných 12 mesiacov a sú zaradení v našej databáze. Samotné ošetrenie trvá cca 30-45 minút, alebo dlhšie – podľa potreby. Zdržíte sa u nás asi 1 hodinu.

EXPRESS

KOMPLEXNÁ TERAPIA

Cena
400€

Detailné ošetrenie celého pohybového aparátu, chrbtice a kĺbov + ošetrenie vnútorných orgánov a systémov. Oprava statiky tela, energetickej priechodnosti organizmu, oprava dýchania, uvoľnenie činnosti srdca. Konzultácia, poradenstvo a odporúčanie rehabilitácie v papierovej forme. Po cca. 20 minútach opätovné vyšetrenie a oprava všetkého potrebného ešte raz.

Termín ošetrenia je obvykle do 7 dní/v čase mimo pracovnej doby/. Samotné ošetrenie trvá cca 30-45 minút, alebo dlhšie – podľa potreby. Zdržíte sa u nás asi 1 hodinu.

LIETAJÚCI TERAPEUT

EURÓPSKA ÚNIA

Slovensko
1000/3000/+/€
Česká republika
4000/+/€
Poľsko
5000/+/€
Ďalšie štáty
10 000/+/€

OSTATNÝ SVET

Cena od
15 000/+/€

Ak máte veľké zdravotné problémy a chcete ich riešiť, ale z nejakého dôvodu nemôžete prísť vy na ošetrenie k nám a predsa chcete využiť naše služby, radi prídeme / ja a moja asistentka / za vami až domov, takmer kdekoľvek na svete.

Cena tejto služby je orientačná a záleží na našej dohode. Pred výjazdom je potrebná konzultácia a posúdenie zdravotného stavu pacienta na základe fotiek alebo videa. Podrobnosti ku tejto službe vám rád poskytnem emailom alebo telefonicky.

Pri terapii u nás som schopný na lôžku ošetriť pacientov, ktorých váha nepresahuje 150 kg. Je možné ošetriť aj „ťažšie váhy“, ale iba v sede a v stoji – prosím konzultujte to so mnou pri objednaní :-).