fbpx

Cenník

Sme schopní ošetriť pacientov, ktorých váha nepresahuje 150 kg.
Ošetrenie je možné vykonať po podpise súhlasu a zaplatení danej čiastky, samotné ošetrenie trvá asi 30 minút, zdržíte sa u nás asi 45-60 minút – niekedy dlhšie podľa potreby.
 

Milí priatelia,

ponúkame vám alebo vášmu dieťaťu vo výnimočných prípadoch možnosť bezplatného ošetrenia aj u vás doma. Podmienkou je vaša viera, silná túžba po zdraví a ochota podeliť sa o našu návštevu s divákmi nášho YouTube kanála. Môžete sa na nás obrátiť písomne a po prvom kontakte vám radi poskytneme viac informácií aj telefonicky.

S hlbokou úctou

                             Zdenko a Anička

komplexné ošetrenie Štart

Prvé ošetrenie celého pohybového aparátu + ošetrenie vnútorných orgánov.

Hlavnou súčasťou  terapie je aj poradenstvo na všetkých úrovniach fungovania klienta a stimulácia horúcou ihlou /ak to zdravotný stav umožňuje/.

DOSPELÍ

150 eur

Deti do 10 rokov

100 eur

SOBOTA

NEDEĽA

+ 50 eur

+ 100 eur

Je určené pre nových klientov ako prvé vstupné vyšetrenie, komplexné ošetrenie a zaradenie do databázy.

komplexné ošetrenie KLASIK

Následné ošetrenie celého pohybového aparátu + ošetrenie vnútorných orgánov.

Hlavnou súčasťou  terapie je aj poradenstvo na všetkých úrovniach fungovania klienta a stimulácia horúcou ihlou /ak to zdravotný stav umožňuje/.

DOSPELÍ

120 eur

Deti do 10 rokov

80 eur

SOBOTA

NEDEĽA

+ 50 eur

+ 100 eur

Ošetrenie za túto cenu je určené pre klientov, ktorí absolvovali terapiu aspoň raz v priebehu posledných 24 mesiacov.

BEZ MANIPULAČNÉ OŠETRENIE

Technicky náročná, veľmi jemná a bezbolestná, ale predsa účinná terapia, pri ktorej sa nepoužívajú žiadne manipulácie ani rotácie. 

Cena –                                  bez doplatku

Ošetrenie je vhodné pri kritických stavoch – starých ľudí s osteoporózou, pri vážnom poškodení chrbtice a kostí, po ťažkých úrazoch. Je veľmi vhodná pred akoukoľvek operáciou, aby sa táto lepšie podarila.
Vo všeobecnosti sa odporúča pri takých stavoch, kde je akákoľvek manipulácia veľmi riziková, alebo si ju klient nepraje. 

Komplexná terapia EXPRESS

Komplexné ošetrenie celého pohybového aparátu + ošetrenie vnútorných orgánov. Hlavnou súčasťou  terapie je aj poradenstvo na všetkých úrovniach fungovania klienta a stimulácia horúcou ihlou /ak to zdravotný stav umožňuje/.
Termín ošetrenia
obvykle do 3 – 7 dní /v čase mimo pracovnej doby/

Cena

300 eur

Deti do 10 rokov

200 eur

Komplexná terapia SuPER EXPRESS

Cena

dohodou

Deti do 10 rokov

dohodou

Termín ošetrenia
obvykle do 24 hodín /v čase mimo pracovnej doby/

Video diagnostika

Vďaka špičkovej intuícii, ktorá je bezpodmienečne nutná pri mojej práci kde až 90% všetkých posunov nevidno očami a pomocou mojich daností a schopností ktoré môžete jasne vidieť na mnohých našich videách dokážem diagnostikovať mnohé zdravotné ťažkosti. Som schopný ich aj riešiť a nie je podstatné či pacient leží predo mnou na lôžku alebo u seba doma – bezdotykové ošetrenie nájdete napríklad tu:

ttps://www.facebook.com/newwaysystem/videos/495308627743815/

Sústredením mysle na určité body je možné bez dotyku ovplyvniť na fyzickej úrovni napätie svalových reťazcov. Týmto spôsobom sa dostávajú kĺby a stavce z blokácie na správnejšie miesto /tie ktoré sú toho schopné/ a v optimálnom prípade môže nastať väčšie alebo menšie zlepšenie, úprava zdravotného stavu a úľava od najväčšej bolesti.

Samozrejme je potrebné si uvedomiť, že efektivita sa nemôže v tomto prípade vždy rovnať klasickému ošetreniu, ale niekedy ÁNO. Úspešnosť môjho snaženia záleží hlavne na pripravenosti, viere a uvoľnení daného človeka.

Technicky to funguje tak, že si kúpite cez E-shop službu o ktorú máte záujem a po prijatí platby Vás budem kontaktovať a dohodneme si video hovor a všetky podrobnosti. Používame WhatsApp a Viber.

Upozornenie: Nie som žiadny liečiteľ, neposielam energiu na diaľku, nezaoberám sa čakrami ani inými podobnými vecami.

Klasická telefonická a emailová konzultácia je a bude zdarma.

Základ

30 eur

cca 10 minút

Základné vyšetrenie a diagnostikovanie zdravotného stavu a návrh riešenia – pohybový aparát – vnútorné orgány a systémy.

Konzultácia nálezov z MRI, CT a RTG + základné poradenstvo.

Video diagnostika – Základ

Profi

60 eur

cca 20 minút

Vyšetrenie a diagnostikovanie zdravotného stavu a ich okamžité riešenie pomocou techník bezdotykovej terapie New Way system. Je možné riešiť pohybový aparát a vnútorné orgány a systémy.

Ďalšie odporúčania pre riešenie zdravotného stavu.

Video diagnostika – Profi
Scroll to Top