CENNÍK

New Way system

5/5

Z ČOHO SA SKLADÁ TERAPIA

Vyšetrenie a zhodnotenie zdravotného stavu klienta priamo u nás. Ošetrenie celého pohybového aparátu s dôkladným vyšetrením pozície a opravou každej jednotlivej časti organizmu.  Oprava funkčnosti vnútorných orgánov a systémov tela, dýchania a energetiky organizmu. Ošetrenie je vykonávané veľmi efektívne a jemne, nepoužívajú sa žiadne rotácie, ani praskanie kostí a je takmer bez dotykové. Ako je uvedené viackrát na tejto stránke, používa sa klientova vlastná energia a práca jeho svalov – ja iba jemnými dotykmi naznačujem, kde treba zasiahnuť.  Táto samo – terapia je vhodná aj pre malé deti a veľmi staručkých jedincov s osteoporózou.

V cene terapie je aj úplne bez dotykový mini „Kurz samo naprávania“. Veľmi výnimočne je ošetrenie možné vykonať aj online cez video hovor.

Dôležité:                                                                                                                                      V tomto prípade sa vlastne nejedná o klasické ošetrenie terapeutom, ale takmer výlučne o samo ošetrenie, pretože z technického a ľudského hľadiska ani nie je možné bez dotyku alebo takými jemnými dotykmi posunúť kosti iba mojou energiou a silou mojich rúk. Ja som iba mentor a Váš poradca a sú Vám preto  v súlade so zákonom účtované: Konzultačné, poradenské a tréningové služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov – koučing.

 

 

PROFI

KOMPLEXNÁ TERAPIA

Prvé vyšetrenie a ošetrenie celého pohybového aparátu, chrbtice a kĺbov + ošetrenie vnútorných orgánov a systémov. Oprava statiky tela, energetickej priechodnosti organizmu, oprava dýchania, uvoľnenie činnosti srdca. Konzultácia, poradenstvo a odporúčanie rehabilitácie v papierovej forme. Po cca. 20 minútach opätovné vyšetrenie a oprava všetkého potrebného ešte raz.

 

 

Cena
220€

Ošetrenie je určené pre nových klientov ako prvé vstupné vyšetrenie, komplexné ošetrenie a zaradenie do databázy.

PROFI PLUS

KOMPLEXNÁ TERAPIA

Následné ošetrenie celého pohybového aparátu + ošetrenie vnútorných orgánov a systémov. Vyladenie fungovania celého organizmu na ešte vyššiu úroveň vzhľadom na zdravotný stav a pripravenosť pacienta. Po cca. 20 minútach opätovné vyšetrenie a oprava všetkého potrebného ešte raz.

 

Cena
190€

Ošetrenie za túto cenu je určené pre klientov, ktorí absolvovali terapiu PROFI aspoň raz v priebehu posledných 12 mesiacov a sú zaradení v našej databáze. Samotné ošetrenie trvá cca 30-45 minút, alebo dlhšie – podľa potreby. Zdržíte sa u nás asi 1 hodinu

EXPESS

KOMPLEXNÁ TERAPIA

Cena
400€

Detailné ošetrenie celého pohybového aparátu, chrbtice a kĺbov + ošetrenie vnútorných orgánov a systémov. Oprava statiky tela, energetickej priechodnosti organizmu, oprava dýchania, uvoľnenie činnosti srdca. Konzultácia, poradenstvo a odporúčanie rehabilitácie v papierovej forme. Po cca. 20 minútach opätovné vyšetrenie a oprava všetkého potrebného ešte raz.

Termín ošetrenia je obvykle do 7 dní/v čase mimo pracovnej doby a iba v doobedňajších hodinách/. Samotné ošetrenie trvá cca 30-45 minút, alebo dlhšie – podľa potreby. Zdržíte sa u nás asi 1 hodinu.

SUPER EXPRESS

KOMPLEXNÁ TERAPIA

Cena
600Eur

Detailné ošetrenie celého pohybového aparátu, chrbtice a kĺbov + ošetrenie vnútorných orgánov a systémov. Oprava statiky tela, energetickej priechodnosti organizmu, oprava dýchania, uvoľnenie činnosti srdca. Konzultácia, poradenstvo a odporúčanie rehabilitácie v papierovej forme. Po cca. 20 minútach opätovné vyšetrenie a oprava všetkého potrebného ešte raz.

Termín ošetrenia je obvykle do 48 hpodíní/v čase mimo pracovnej doby a iba v doobedňajších hodinách/. Samotné ošetrenie trvá cca 30-45 minút, alebo dlhšie – podľa potreby. Zdržíte sa u nás asi 1 hodinu.

LIETAJÚCI TERAPEUT

EURÓPSKA ÚNIA

Slovensko
800 + Eur
Česká republika
1500 + Eur
Ďalšie štáty
3000 + Eur

OSTATNÝ SVET

CENA
5000+ Eur

Ak máte veľké zdravotné problémy a chcete ich riešiť, ale z nejakého dôvodu nemôžete prísť vy na ošetrenie k nám a predsa chcete využiť naše služby, radi prídeme / ja a moja asistentka / za vami až domov, takmer kdekoľvek na svete.

Cena tejto služby je orientačná a záleží na našej dohode. Pred výjazdom je potrebná konzultácia a posúdenie zdravotného stavu pacienta na základe fotiek alebo videa. Podrobnosti ku tejto službe vám rád poskytnem emailom alebo telefonicky.

Pri terapii u nás som schopný na lôžku ošetriť pacientov, ktorých váha nepresahuje 150 kg. Je možné ošetriť aj „ťažšie váhy“, ale iba v sede a v stoji – prosím konzultujte to so mnou pri objednaní :-).