Cenník

New Way system

5/5

Z Čoho sa skladá terapia

Vyšetrenie a zhodnotenie zdravotného stavu klienta priamo u nás. Ošetrenie celého pohybového aparátu a vnútorných orgánov. Ošetrenie systémov tela, dýchania a energetiky organizmu. Konzultácia, poradenstvo a odporúčanie rehabilitácie v papierovej forme.

Štart

komplexná terapia

Prvé vyšetrenie a  ošetrenie celého pohybového aparátu + ošetrenie vnútorných orgánov a systémov. Oprava statiky tela, energetickej priechodnosti tela, oprava dýchania, uvoľnenie činnosti srdca…

Cena
220 €

Ošetrenie je určené pre nových klientov ako prvé vstupné vyšetrenie, komplexné ošetrenie a zaradenie do databázy.

Klasik

komplexná terapia

Následné ošetrenie celého pohybového aparátu + ošetrenie vnútorných orgánov a systémov. Vyladenie fungovania celého organizmu na ešte vyššiu úroveň vzhľadom na zdravotný stav a pripravenosť pacienta.

Cena

190 €

Ošetrenie za túto cenu je určené pre klientov, ktorí absolvovali terapiu aspoň raz v priebehu posledných 12 mesiacov.

Express

komplexná terapia

Cena

400 €

Termín ošetrenia je obvykle do 7 dní /v čase mimo pracovnej doby/.

Super Express

komplexná terapia

Cena

dohodou

Termín ošetrenia je obvykle do 24 hodín /v čase mimo pracovnej doby/.

Lietajúci terapeut

európska únia

Slovensko

1000/3000/+/€

Česká republika

4000/+/€

Poľsko

5000/+/€

Ďalšie štáty

10 000/+/€

Ostatný svet

cena od

15 000/+/€

Ak máte veľké zdravotné problémy a chcete ich riešiť, ale z nejakého dôvodu nemôžete prísť vy na ošetrenie k nám a predsa chcete využiť naše služby, radi prídeme / ja a moja asistentka / za vami až domov, takmer kdekoľvek na svete.

Cena tejto služby je orientačná a záleží na našej dohode. Pred výjazdom je potrebná konzultácia a posúdenie zdravotného stavu pacienta na základe fotiek alebo videa. Podrobnosti ku tejto službe vám rád poskytnem emailom alebo telefonicky.

Pri terapii u nás som schopný na lôžku ošetriť pacientov, ktorých váha nepresahuje 150 kg.  Je možné ošetriť aj „ťažšie váhy“, ale iba v sede a v stoji – prosím konzultujte to so mnou pri objednaní :-).

Samotné ošetrenie trvá cca 30 minút, alebo dlhšie – podľa potreby. Zdržíte sa u nás  asi 45-60 minút.